Jilemnického-parkovanie-chýbajúce miesta

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Stupava

V riešení
meno
Pekka 20. februára 2019

Na Jilemnickeho ulici vidim viacero nedostatkov, z hladiska dopravy a parkovania:
1. Kruhovy objazd: Parkuje sa na kruhovom objazde, ako aj vo vnutri kruhoveho objazdu. Ak idete z ulice Vincenta Sikulu, nemate dostatocny vyhlad, co moze viest ku koliznemu stavu. Bolo by dobre pretransformovat kruhovy objazd na parkovisko, alebo ponechat kruhovy objazd povodnemu ucelu.
2. Z dovodu nedostatocneho mnozstva parkovacich miest mame na Jilemnickeho ulici bezne parkovanie na mestkej zeleni.
3. Rovnako tak chodnik, ktory by mal byt urceny pre chodcov je pernamentne okupovany parkujucimi autami. Matky s kocikmi nemozu prejst bez toho, aby s detmi vysli na nebezpecnu cestu. Je potreba riesit parkovaciu situaciu a umoznit bezpecny pesi prechod cez tuto ulicu.

Prosim adresovat Dopravnej komisii.

21. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet, materiál sme poslali Komisii dopravy, infraštruktúry a informačných technológií, zároveň sme telefonicky kontaktovali predsedu komisie a informovali sme ho o danej problematike. Po zasadnutí komisie nám poskytnú vyjadrenie k Vášmu podnetu.
Kto? Komisia dopravy, infraštruktúry a informačných technológií
Kedy? Návrhy na vyriešenie podnetu po zasadnutí komisie

S pozdravom
Denisa Komíneková
PR a marketing
Mestský úrad Stupava
21. február 2019

Moje Meno

na jliemnickeho ulici je aj hodne vyhradenych parkovacich miest, ktore niesu v sulade s legislativou... hned na zaciatku je znacka s niekolkymi doplnkovymi s informaciou o ECV ktore mozu vyhradene miesto pouzivat, ale na ceste niesu vyznacene boxy, navyse je znacka na jednom stlpe, cize z tohoto pohladu plati len pre jeden parkovaci box, na ktorom sa mozu vystriedat tri ci styri vozdila s ECV uvedenymi na dodatku... a podobnych nezmyslov je na celej ulici viacej. odporucal by som kompetentnym, aby si s prenajimatelmi parkovacich miest doriesili... nehovoriac o tom, ze castokrat na vyhradenom mieste nestoji vozidlo s ECV uvedenym na dodatkovej tabuli

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania