Štúrova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Stupava

V riešení
meno
Juraj 23. mája 2019

Dobrý deň. Na betonovej ploche pri Železničnej ulici sa stalo z parkoviska vrakovisko. Stoja tam rozobraté dva autobusy a jeden kamión s návesom. Prisíme o nápravu. Ďakujem

23. máj 2019

Andrej Pollak

Železničná-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Na železničnej ulici vzniklo neoficialne vrakovisko starych autobusov, ktore su postupne rozoberane roznymi individuami a teraz to zaslo uz tak daleko, ze nase deti sa boja chodit domov zo skoly okolo tohto miesta. Bolo by treba urychlene s tymto miestom nieco robit,lebo uz tu bolo viacej vrakov osobnych automobilov a teraz tu pribudli uz aj autobusy.
23. máj 2019

Andrej Pollak

Teraz som siel okolo a zistil, ze uz je na oboch autobusoch vyzva na odstranenie. Majitelia maju 60 dni na odstranenie, cize uz sa to riesi.
07. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ako bolo uvedené, podnet sa rieši. Budeme Vás informovať o ďalšej situácii v tejto veci.
Kto? MsP
Kedy? júl 2019

Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu
13. jún 2019

Anonymný užívateľ

Možno by bolo dobré osloviť rovno majiteľa!
https://evidencia-dopravcov.eu/voz/6521
18. jún 2019

adriana

Myslim si, ze by sa malo postupovat efektivnejsie. Z vrakov mozno vytekaju prevadzkove kvapaliny, ktore znecistuju okolie, detom sa tam moze stat uraz, kazdu noc odtial ide buchot ako to rozne individua rozoberaju. Je to frekventovana ulica, verim ze napr. odbor zivotneho prostredia by mal ihned konat, hrozi tam znecistenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania