Dlhá-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Stupava

Uzavretý
meno
Juraj 17. júna 2019

Dobrý deň. Na Dlhej ulici pred garážami je dlhodobo odstavené vozidlo. Určite si ho už hliadka všimla. Stojí v protismere a ďaleko od chodníka čím prekáža na tejto frekventovanej ulici. Auto sa rozpadáva a je bez STK. Ďakujeme

26. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet a postupujeme ho MsP Stupava. O jeho riešení budeme informovať.
Kto? Mestská polícia Stupava
Kedy? 2019

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu
26. jún 2019

Miro Kulich

auto tam uz neparkuje.
02. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za informáciu.

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.