Železničná-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Stupava

Vyriešený
meno
Problém 17. júna 2019

Dnes opravovali cestu a tie menšie jami ďalej co ? Niektoré majú hlbku 6cm

19. jún 2019

Anton

Železničná-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Železničná ulica je z časti stale rozbitá, úseky vyznačené na obrazku a ako sa auta napájaju na hlavnú, tam je ďalsia väčšia jama,vytlk. Kedy su naplánované opravy?
26. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
požiadal som o vyjadrenie VPS. Budeme Vás informovať.
Kto? Verejnoprospešné služby Stupava
Kedy? 2019

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu
02. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Verejnoprospešné služby danú ulicu opravili (robilo sa na viac etáp) a všetky väčšie výtlky sú opravené. Podľa ich vyjadrenia sa neopravuje každý drobný výtlk. Ak máte poznatky o neopravených väčších výtlkoch na Želežničnej ulici, prosím informujte nás.

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania