Debnáreň-lavička-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Stupava

Vyriešený
meno
Róbert Mifkovič 01. júla 2019

Dobrý deň, prosím narovnajte/opravte/pretrite novou farbou túto lavičku v parku. Nachádza sa pri hlavnom chodníku pri mlyne. Ďakujem.

11. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Postúpili sme ho na VPS a budeme Vás informovať po obdržaní odpovede.
Kto? Verejnoprospešné služby Stupava

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu
29. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dostali sme odpoveď z VPS:
"lavičku zrepasujeme cca do 2 týždňov (dovolenkové obdobie)"
Kedy? 08/2019

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu
01. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ako môžete vidieť na priložených fotografiách podnet bol vyriešený. Boli opravené a namaľované dve lavičky.

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.