Nová -strom-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Stupava

V riešení
meno
Róbert Mifkovič 06. októbra 2019

Dobrý deň, chcel by som poprosiť mesto Stupava, aby vykonalo náhradnú výsadbu za 2 vyrúbané stromy na Medzipotočnej ulici. Jeden bol vypílený kvôli zlému zdravotnému stavu, druhý spadol počas víchrice. Oba gaštany boli súčasťou aleje tiahnúcej sa naprieč Veľkým parkom. Jeden sa nachádza pri autobusovej zastávke Stupava-Obora, druhý pred plotom priľahlého pozemku, pravdepodobne vo vlastníctve pána Hanúsa. Prosím opäť vysadiť gaštany/pagaštany. Ďakujem.

11. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Postúpili sme ho referátu životného prostredia a po obdržaní odpovede Vás budeme informovať.
Kto? Referát životného prostredia MsÚ Stupava

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu
05. október 2019

MZJ

Preco sa referat zivotneho prostredia doteraz k tomuto podnetu nevyjadril?
06. október 2019

Odkazprestarostu.sk Stupava

Podnet bol znovu preposlaný samospráve so žiadosťou o aktualizáciu.

Petra Kňazeová
Administrátor portálu Odkaz pre starostu pre mesto Stupava
08. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
obdržal som informáciu z Referátu životného prostredia:
"Gaštany boli vyrúbané (vyvrátené víchricou) kvôli ohrozeniu okolia, nakoľko boli poškodené, napadnuté drevokaznými hubami a čiastočne vyschnuté. Mesto ich nemôže nahradiť v rámci projektu Zelené obce, lebo nevlastní pozemky. Z nového rozpočtu na jar ale plánujeme vysádzať dreviny aj v tejto lokalite."

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.