Chladná-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený
meno
Róbert Mifkovič 17. júla 2019

Posunuta drevena lavka pre pesich a cyklistov ponad Stupavsky potok v Borinke v oblubenej lokalite na opekanie Stupavcanov a obyvatelov prilahlych obci Pod Dracim Hradkom. Zjavne ju posunula velka voda par metrov po prude, je potrebne ju dat napsat na povodne miesto aby dobre sluzila ludom.

Ak by bolo mozne preposlat podnet niekomu, kto sa o danu lokalitu stara, bol by som vdacny.

17. júl 2019

Róbert Mifkovič

Lavka bola povodne na tomto mieste. Teraz je nasikmo a tazko sa cez nu prechadza.
24. júl 2019

Aeon

Lokalizácia do Rače (Chladná ul.) je nesprávna. Nedá sa to opraviť aspoň na Stupavu, keďže Borinka nie je v OPS?
24. júl 2019

Róbert Mifkovič

Poloha na mape je správna, len ulicu to skutočne určilo nesprávnu. Nevšimol som si to predtým. Viete mi prosím poradiť ako zmeniť lokalitu v mojom podnete?
25. júl 2019

Odkazprestarostu.sk Stupava

Dobrý deň,

hlavný admin, ako aj programátori boli na túto skutočnosť upozornení.
Podnet bol preposlaný MÚ Stupava a momentálne čakáme na vyjadrenie, pod koho presne táto oblasť spadá.

Petra Kňazeová

Administrátor portálu Odkaz pre starostu pre mesto Stupava
29. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
uvedené miesto sa nachádza na súkromnom pozemku (overená informácia). Preto treba kontaktovať majiteľa pozemku - SR - Lesy Slovenskej republiky š.p.,Námestie SNP 8, 975 66 Banská Bystrica, nakoľko VPS nemajú žiadnu právnu možnosť ani kompetenciu na súkromných pozemkoch vykonávať nejaké aktivity.

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu
29. júl 2019

Róbert Mifkovič

V poriadku, podnet preposlem na Lesy SR. nabudúce môžete podnet preposlat aj vy.
31. júl 2019

Odkazprestarostu.sk Stupava

Podnet bol preposlaný na Lesy SR.

Petra Kňazeová

Administrátor portálu Odkaz pre starostu pre mesto Stupava
05. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, kolegovia z miestnej Lesnej správy Stupava vykonali nápravu vzniknutej situácie a lavičku premiestnili na pôvodné miesto.

S pozdravom

Ing. Radko SRNKA
Referent odboru komunikácie
LESY Slovenskej republiky, š.p.
Generálne riaditeľstvo
Námestie SNP 8, 975 66 Banská Bystrica
06. august 2019

Róbert Mifkovič

Skvelé, ďakujem !

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.