Agátová-priechod pre chodcov-zle viditeľný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Stupava

Vyriešený

Farbu uz skoro nie je vidno, chodnik v tomto mieste nema ani 1,5m a znacka je opreta cca 3mesiace.

06. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Požiadal som o bližšie informácie. Po ich obdržaní Vás budem informovať.

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu
20. september 2019

Miro Kulich

Zancka a farba prechodu su opravene. Este rozsirit chodnik.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.