Matuškova-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Zaslané samospráve
meno
Rasto Kuzel 04. augusta 2019

Je fakt skvele, ze pri nahlasovani nefunkcneho verejneho osvetlenia je moznost vyuzit dispecingovy portal firmy Siemenshttps://www.slm.lighting/hsvo/p.index.jsp, ktory setri cas aj peniaze. Ma to vsak jeden hacik. System vam umozni registraciu problemu, ale nasledne sa nic nedeje. Mam s tym konkretnu skusenost, kedze som zaciatkom tyzdna zaregistroval problem dvoch nesvietiacich stlpov verejneho osvetlenia (051/001 a 051/004) a odtvedy marne cakam, ze sa nieco udeje (pokusal som sa tiez dovolat na cislo nahlasovania problemu, ktore je tam asi tiez uvedene len pro forma).

06. august 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

tento podnet bol zaslaný na riešenie priamo firme Siemens.

S pozdravom

Martin Kollárik
Odkaz pre starostu
07. august 2019

Rasto Kuzel

Dakujem. Medzitym som sa dovolal na telefonnu linku a pochopil, ze problem suvisi s tym, ze nasa cesta je vraj vedena ako sukromna, co je vraj dovod, preco nie je zahrnuta do systemu oprav.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.