Čakankova-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Stupava

Vyriešený
meno
Róbert Mifkovič 06. augusta 2019

Prosím zrežte suché stromy v parku skôr než na niekoho spadnú či napr. poškodia pergolu.

09. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Požiadal som o bližšie informácie. Po ich obdržaní Vás budem informovať.
17. september 2019

Róbert Mifkovič

Podnet by mal byt dnes uz vyrieseny. Info kanal VPS na Facebooku. Dakujem
17. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pán Mifkovič,
áno, podnet bol dnes riešený a suché a nebezpečné stromy v parku odstránené. Ďakujeme za podnet.

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.