Park-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený
meno
Hana 10. augusta 2019

Dobrý deň, v parku pri ležadlách je už dlhodobo neskutočný bordel. Pracovníci VPS to buď nemajú v popise práce alebo to vytrvale ignorujú.
Okrem toho sa tam často zdržujú rôzne pochybné existencie, ktoré pravdepodobne tento bordel vytvárajú.
Mestskú políciu som tam nevidela ani raz.
Neverím, že sa niekto z kompetentných občas nejde prejsť do parku. Toto fakt nevidia?

13. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Požiadal som o bližšie informácie. Po ich obdržaní Vás budem informovať.

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu
16. august 2019

Sveto Prokeš

K týmto problémom dodávam, že v okolí jazierka a v ňom sa vyskytuje veľké množstvo potkanov, za bieleho dňa plávajú a behajú vonku po okraji jazierka na po trávniku, kde sú mamičky s deťmi.
20. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Požiadal som o bližšie informácie čo sa s daným problémom ohľadov potkanov da robiť. Po ich obdržaní Vás budem informovať.

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu
20. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
obdržal som informáciu, že o poriadok pod ležadlami sa bude starať Domov sociálnych služieb Kaštieľ. Upratovanie budú vykonávať každý pondelok. V prípade ďalších podnetov, sa prosím obráťte na nich. V prípade, že by to nepomohlo, napíšte podnet aj sem.

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu
20. august 2019

Hana

Ďakujem veľmi pekne. Tento pondelok to ešte neupratovali. Snáď budúci týždeň.
21. august 2019

Hana

Upratane. Chvalim, tesim sa a dakujem. 😊
26. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dňa 20.8.2019, MsÚ - oddelenie životného prostredia vyzvalo pána
riaditeľa kaštieľa, že na predloženie dokladu o vykonaní mimoriadnej
deratizácii.

S pozdravom,
Peter Kubička
27. august 2019

Odpoveď samosprávy

V objekte DSS a ZpS Kaštieľ bola vykonaná deratizácia dňa 26.8.2019, doklad o tomto úkone – protokol a vykonaní a odovzdaní prác DDD spoločnosťou, ktorá má na to oprávnenie - bol doručený na mesto Stupava.

Dakujem a prajem prijemny den

Peter Kubicka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania