Hlavná-dopravné značenie-riešenie dopravnej situácie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Stupava

V riešení
meno
Hana 13. augusta 2019

Na hlavnej ulici oproti hasičom nie je možné prejsť po chodníku. Chodci aj mamičky s kočíkmi musia ísť po hlavnej ceste a musia sa vyhýbať autám. Môžu tam vzniknúť veľmi nebezpečné situácie. Nebola by tu možnosť dať na tento krátky úsek zákaz státia automobilom?

20. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Požiadal som o bližšie informácie. Po ich obdržaní Vás budem informovať.

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu
23. august 2019

Moje Meno

ten kto povolil rozkopat sucane lavu aj pravu stranu cesty bez nahradneho riesenia pre chodcou by si zasluzil...

ale, kde budu potom stat chudacikovia robosi so svojimi tragacmi??? ti tam zaberaju najviac verejneho priestoru, lebo tak ako nemaju zvladnutu nahradnu cestu pre pesich, nemaju na stavbe zmaknutu ani staticku dopravu svojich vozidiel.

ale nemozeme sa divit, firma z oravy co to robi, rozkopala celu stupavu a v kazdej ulici je po nich pamatnik ich cinnosti, nedorobky, naoko poskladana dlazba, ktora sa v lokalitach kde pracovali pred 2 mesiacmi zacina prepadat, lebo nedodrzali technologicky postup a pod dlazbu nasypali co im prislo pod ruku a dalo by sa pokracovat...

a staci sa pozriet na osadenie presnosnych znaciek, je jasne, ze to robil niekto od buka do buka, znacky otocene do protismeru... tam kde maju byt niesu, ale su zase inde znacky, ktore su zbytocne :D

treba sa urcite opytat v spolocnosti ELSPOL - SK s.r.o. z Namestova, ako pisu na info ceduly v pripade potreby kontaktujte p. Miroslav Lesnovsky, 0907 871 252, miroslav.lesnovsky@elspolno.sk
23. august 2019

Hana

Vystihli ste to perfektne. 👍

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.