Ferdiša Kostku-chodník-rozkopaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Stupava

V riešení
meno
Petra 15. augusta 2019

dobry den,
prosim o info akym sposobom sa planuje oprava plynovodu.
chodnik smerom na hlavnu ulicu bol ca dva mesiace rozkopany a nedalo sa prejst, s kocikom vobec. neexistuje chodnik na protilahlej strane. do dnesneho dna to nie je dorobene, len diera zasypana strkom.

aktualne je rozkopane pri hasicoch a aj oproti, tj. da sa ist len v odstavnom. pruhu alebo po travniku pri hasicoch.
denne tade chodim, je to uplne nezmyselne.

vdaka za info.

20. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Požiadal som o bližšie informácie. Po ich obdržaní Vás budem informovať.

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania