Námestie Slovenského povstania-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Stupava

Vyriešený
meno
Michal Barut 18. augusta 2019

Dobrý deň, žiadam o výrub suchého stromu (brezy), kt. sa nachádza v parčíku na Nám. Slovenského povstania. Strom po odumretí ohrozuje svojimi suchými konármi okoloidúcich obyvateľov. Nedávno v tomto parčíku vykonávali povinnú údržbu pracovníci VPS - Stupava, okrem iných nedostatkov v tomto parku prehliadli i stav spomínaného stromu. Celý parčík pôsobí už roky zanedbaným dojmom, často je znečistený komunálnym odpadom, psíčkarmi a návštevníkmi neďalekého pohostinstva. Množstvo stromov a kríkov v sadovej úprave je vyrezaných, odumretých - prestárnutých alebo poškodených. Mesto Stupava by sa vo všeobecnosti, malo viac zamerať na údržbu parkov a verejných priestranstiev, a starať sa o mestskú zeleň - pľúca mesta. S pozdravom - M. B.

20. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Požiadal som o bližšie informácie. Po ich obdržaní Vás budem informovať.

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu
21. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dostal som informáciu z VPS, že to majú v pláne urobiť do konca augusta.

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu
23. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ako môžete vidieť na priloženej/ných fotografiách podnet bol vyriešený.

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania