Budovateľská-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Stupava

Vyriešený
meno
Paulina Kollarova 12. septembra 2019

Dobry den,

nasiel by sa niekto zodpovedny na tento stav kontajnerov na ulici Budovatelskej ? Situacia okolo kontajnerov je tu identicka niekolko rokov ...obcas sa najdu nejaki dobrodinci (je nas ako safranu), ktori upracu kontajnerove statie so zaludkom v krku ...kontajneri neboli podla mojho nazoru cistene roky, ..vzdy ked tam mam ist vyhodit odpad z domacnosti, mam obavy, ze sa tam na mna nieco nalepi :(

Od leta roku 2017 je tu nahlaseny podnet od obyvatelov v suvislosti s alkoholovymi dychankami okolitych stamgastov ...niekto s tym nic nerobi ...su to ludia, ktory vyraznym sposobom obmedzuju zivot nas "domacich" ...zijeme na smetisku, ktore okrem ineho sluzi ako verejna toaleta pre vyssie spominanych panov..

vdaka za pozornost

Paťa Kollárová

13. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Požiadal som o bližšie informácie. Po ich obdržaní Vás budem informovať.

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu
13. september 2019

Paulina Kollarova

vdaka ...
kontajneri = kontajnery
18. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
VPS daný priestor upratali - viď priložená foto.

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu
19. september 2019

Paulina Kollarova

Vďaka za správu...jednorazové upratovanie ale nie je koncepčné riešenie....už dnes bola situácia okolo kontajnerov identická...

PK

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania