Hlavná-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Stupava

V riešení
meno
M. Lakostikova 15. septembra 2019

Dobrý deň, v poslednej dobe sa rozmohlo a stále narastá parkovanie na trávniku rovno pod gaštanovou alejou na Hlavnej ulici. Prosím o reguláciu parkovania, toto asi nie je obraz nášho mesta, ktorý chceme mať.

17. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Požiadal som o bližšie informácie. Po ich obdržaní Vás budem informovať.

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania