Agátová-detské ihrisko-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Stupava

Vyriešený
meno
Petra 15. septembra 2019

dobty den,
na ihrisku pri kulturaku sa neda zatvorit branka, je tam asi vyskoceny jazycek.
prosim o info, kedy bude branka opravena, je to nebezpecne.
vdaka

17. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Požiadal som o bližšie informácie. Po ich obdržaní Vás budem informovať.

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu
23. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dna 23.9.2019 VPS opravili daný zámok a branka je funkčná.

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania