Slovenská-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Stupava

V riešení

Veriaci, ktori chodia pravdepodobne do kostola parkuju na chodniku. Odporucam osadenie stlpikov.

23. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Požiadal som o bližšie informácie. Po ich obdržaní Vás budem informovať.

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu
08. október 2019

Miro Kulich

Moznym riesenim by mohlo byt farebme vyznacenie chodnika z namestia do parku.
16. október 2019

Miro Kulich

Sposob blokovania ludi, ktori sa chcu dostat do parku od kostola sa este zhorsil. Stacilo by namalovat zltu ciaru, ktorou by bol vyznaceny chodnik. Je to lepsie riesenie ako uplne zrusit statie vozidiel na namesti pri kostole.
21. apríl 2020

Miro Kulich

Co je bezpecnejsie? a) bezpecne zaparkovane auta na chodniku a chodci prechadzajuci poza zaparkovane auta aj s malymi detmi b) chodnik bez zaparkovanych aut a chodci chodiaci len po chodniku Co Vam vyslo? Co je dolezitejsie ako ludsky zivot?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania