Agátová-detské ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Stupava

Vyriešený

Pokazena hojdačka, chýbajúca skrutka Ihrisko za trhoviskom

13. október 2019

Andrej K.

Agátová-detské ihrisko-potrebná údržba

Oprava hojdačky
14. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Požiadal som o bližšie informácie a upozornil som na danú situáciu VPS. Po ich obdržaní Vás budem informovať.

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu
14. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dostal som informáciu, že hojdačka je už opravená.

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.