Čakankova-cyklotrasa-neoznačená

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený

Dobrý deň. V parku bola opravená lampa (je pekne spravená) na križovatke žltej a zelenej značky. Pri oprave však boli odstránené turistické smerovky. Budú neskôr opäť osadené?

04. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Požiadal som o bližšie informácie. Po ich obdržaní Vás budem informovať.

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu
05. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
obdržal som informáciu z VPS Stupava:
"Turistická značka sa pravdepodobne zničila keď na ňu padol strom pri veternej smršti ktorý zničil aj lampu verejného osvetlenia. Je nutné, aby značku dodal turistický klub a po ich dodaní ich VPS bez problémov osadí."

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu
05. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Turisticky klub
31. júl 2022

Darina

Dobrý deň, v súčasnosti sú už značky na tomto stĺpe verejného osvetlenia upevnené - aktuálne fotografie prikladám.
Pozn.: Samospráva mala zrejme na mysli občianske združenie Klub slovenských turistov.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.