Okružná-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Stupava

V riešení
meno
Marian 10. marca 2020

Nepojazdne auto dlhodobo odstravene na pozemku mesta.
Termin platnosti STK a EK skoncil v 03/2016.

10. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Požiadal som o bližšie informácie. Po ich obdržaní Vás budem informovať.

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu
12. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
obdržal som informáciu z Referátu odpadového hospodárstva, že po dohode s náčelníkom MsP bude na vozidlo umiestnená výzva pre majiteľa na jeho odstránenie. V prípade, že sa tak nestane do 2 mesiacov, bude postupované v súlade s ďalšími predpismi, ktoré sa týkajú autovrakov (majiteľovi hrozí okrem iného aj vysoká pokuta).

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu
17. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, obdržal som informáciu od p. náčelníka MsP Stupava:
"MsP Stupava na dané vozidlo umiestnila výzvu na odstránenie vraku vozidla majiteľom v zákonnej lehote 60 dní. V prípade že vozidlo nebude v stanovenej lehote odstránené, bude príslušný spis odstúpený na MÚ Stupava odbor životného prostredia, ktoré zabezpečí odstránenie vraku vozidla príslušnou firmou na náklady majiteľa. "

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania