Školská-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Stupava

Vyriešený
meno
Petra 04. augusta 2020

Pouličná lampa druhá v poradí od križovatky Marianska-Školská nesvieti.

03. august 2020

Petra

Pouličná lampa na Školskej ulici.
05. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
obdržal som informáciu z VPS, že tento podnet budú dnes riešiť.
18. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
obdržal som informáciu z VPS, že daný podnet vyriešili.

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu
18. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
obdržal som informáciu z VPS, že daný podnet vyriešili.

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania