Okružná ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Okružná-parkovanie-problémové

Okružná
21. júna 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Okružná-vertikálna značka-neaktuálna

Okružná
20. júna 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Okružná-vertikálna značka-neaktuálna

Okružná
20. júna 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Okružná-vertikálna značka-chýbajúca

Okružná
20. júna 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Okružná-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Okružná
10. marca 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
September 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Okružná-detské ihrisko-poškodené

Okružná
25. septembra 2019 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Okružná-chodník-poškodená dlažba

Okružná
09. septembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Okružná-parkovanie-problémové

Okružná
04. septembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie2
Júl 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Okružná-Verejný poriadok-iné

Okružná
28. septembra 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
Január 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Okružná-chodník-neodhrnutý

Okružná
09. januára 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
November 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Burina

Okružná
11. novembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Október 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Parkovanie na ceste - Okružná ul.

Okružná
29. októbra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
August 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Odstránenie parkovacej značky pre ZŤP - Okružná ul.

Okružná
28. augusta 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Júl 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Parkovanie a nadmerný hluk

Okružná
17. júla 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
Jún 2018
Uzavretý
 
meno užívateľa

Nadmerný hluk z leteckej dopravy (aj počas nočného kľudu)

Okružná
28. júna 2018 Komentáre4 Hodnotenie0