Sama Tomášika ulica

Rozhlas - ulica Sama Tomášika

- Sama Tomášika


31. augusta 2017

Zodpovednosť: MÚ Stupava

Neriešený
 
Január 2017

Túlavé psy

- Sama Tomášika


19. januára 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Stupava

Vyriešený
 
November 2016

Prevzatie cesty a starostlivost o cestu v zimnych mesiacoch

- Sama Tomášika


03. novembra 2016

11 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Stupava

Uzavretý
 
Júl 2016

Označenie ulice Sama Tomášika tabuľou s uvedeným názvom ulice

- Sama Tomášika


06. júla 2016

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Stupava

Vyriešený
 
November 2015

Zvýšený hluk z diaľnice

- Sama Tomášika


11. novembra 2015

10 komentárov 3 aktualizácie

Zodpovednosť: Národná diaľničná spoločnosť

Neriešený
 
Október 2015

Zastávka + chodník

- Sama Tomášika


20. októbra 2015

6 komentárov 2 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Stupava

Vyriešený