Vajanského ulica

Čierna skládka - ľudia bez domova

- Vajanského


01. septembra 2017

Zodpovednosť: MÚ Stupava

V riešení
 
August 2017

Nebezpečné umiestnenie košov na Vajanského 1/a

- Vajanského


08. augusta 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Stupava

Vyriešený
 
Marec 2017

Odkrytý kanál

- Vajanského


18. marca 2017

Zodpovednosť: MÚ Stupava

Vyriešený
 
November 2015

Orez stromu

- Vajanského


12. novembra 2015

Zodpovednosť: MÚ Stupava

Vyriešený
 
August 2015

Zrkadlo pre bezpečný výjazd na cestu

- Vajanského


21. augusta 2015

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Stupava

Vyriešený
 
Júl 2015

Rozbitý poklop na Vajanského ulici smerom na Bočnú (za Zipavou)

- Vajanského


29. júla 2015

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Stupava

Vyriešený