Dlhá ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Dlhá-osvetlenie-nefunkčné

Dlhá
02. septembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2019
Uzavretý
 
meno užívateľa

Dlhá-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Dlhá
17. júna 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Dlhá-cesta-výtlk

Dlhá
04. júna 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Apríl 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Dlhá-vertikálna značka-poškodená

Dlhá
16. apríla 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Dlhá-priechod pre chodcov-chýbajúci

Dlhá
09. apríla 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Február 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

Dlhá-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Dlhá
05. februára 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
September 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Optický kábel na Dlhej

Dlhá
21. septembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Júl 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Nová zastávka - TSS Stupava

Dlhá
01. augusta 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Jún 2017
V riešení
 
meno užívateľa

Chodci vs cyklisti

Dlhá
23. júna 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Máj 2017
V riešení
 
meno užívateľa

Parkovacie značky

Dlhá
25. mája 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
September 2015
Vyriešený
 
meno užívateľa

Stromy

Dlhá
08. septembra 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
Júl 2015
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúce koše a vrecká na psie exkrementy

Dlhá
20. júla 2015 Komentáre3 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Ubytovňa

Dlhá
12. júla 2015 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Parkovanie na Dlhej ulici

Dlhá
03. júla 2015 Komentáre15 Hodnotenie0