Janka Kráľa ulica

Neriešený
 
meno užívateľa

Janka Kráľa-kôš-chýbajúci

Janka Kráľa
20. júna 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
November 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nebezpečný uschnutý strom na ul.Janka Kráľa.

Janka Kráľa
02. novembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Júl 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Nová škôlka

Janka Kráľa
10. júla 2018 Komentáre5 Hodnotenie0
Jún 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Platené parkovacie miesta v Stupave

Janka Kráľa
17. júna 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Apríl 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Smeti v okolí BILLA

Janka Kráľa
04. apríla 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Marec 2017
Uzavretý
 
meno užívateľa

Striekačka s ihlou

Janka Kráľa
16. marca 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
December 2016
V riešení
 
meno užívateľa

Smeti na detskom ihrisku aj v zime.

Janka Kráľa
19. decembra 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Apríl 2015
Vyriešený
 
meno užívateľa

Výtlk - Zdravotnícka ul.

Janka Kráľa
23. apríla 2015 Komentáre1 Hodnotenie0