Hradištná-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený
meno
Zuzana 16. januára 2021

Každý víkend, či sviatočný deň nám autá návštevníkov prírody blokujú výjazd z garáže. Prosíme o riešenie situácie. Na garáž sme dali aj značku zákazu, vodiči ju vôbec nerešpektujú. Ďakujem.

22. január 2021

Martin K.

Pokial je blokovany vyjazd z garaze a mate tym znemoznene z nej vyjst, tak to nie je podnet na mesto, ale podnet priamo na policiu resp. na odtahovu sluzbu, takze treba sa volat priamo tam a nechat auto odtiahnut.
Avsak z tohto obrazka to vobec nevyzera, ze by sa z nej vyjst nedalo, tak neviem, ci nie je pridany len ako ilustracny.
03. február 2021

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. V prípade, že vozidlá bránia výjazdu, či prejazdu, je potrebné volať buď Mestskú políciu - 0918159159 - alebo "štátnu" políciu - 158.

Šimon Gabura
primátor mesta Svätý Jur

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.