1. mája-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený
meno
Ján 28. januára 2021

Dlhodobo odstavene auto na ulici prveho maja s ečv NR. Neplatna stk aj ek. Na ulici je dlhodobo problem s parkovanim a auto zabera miesto.

03. február 2021

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Pracovníci Mestskej polície vozidlo označili a kontaktovali majiteľa. Ten vozidlo odstránil.

Šimon Gabura
primátor mesta Svätý Jur

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania