Biely kríž-dlhodobo odstavené vozidlá-nezistené EČV a TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený
meno
Mlady Juran 22. júna 2021

Pri studni na ulici Dr. Kautza stojí už od jesene minulého roku odstavené vozidlo. Dokonca už pod ním začína rásť namiesto dlažby tráva. Prosím o odstránenie.

P.S. Pár metrov odtiaľ majú domy jeden z poslancov mestského zastupiteľstva a (čerstvo bývalá) prednostka mestského úradu. Ako sa zaujímajú o mesto, na čele ktorého stoja, keď im nevadí ani 3/4 roka odstavené auto pri ich domoch?

29. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Mestská polícia vozidlo označila, vyzvala majiteľa, aby ho odstránil. Zároveň mu aj začína plynúť 60 dňová lehota na odstránenie.

Šimon Gabura
primátor Mesta Svätý Jur

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania