Kúpeľné-kôš-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený

Dobry den, prosim bolo by mozne umiestnit kose, najidelanejsie trojkombinaciu komunal,plasty/kov,sklo k altanku pri rybniku, odpad na fotkach sme pozbierali ale nqjblizsi kos je v arealy včelína a ten nie je vždy prístupný, ďakujeme vopred veľmi pekne

09. august 2021

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Mesto v priebehu augusta po dohode s rybármi doplní jeden smetiak pri altánku.

Šimon Gabura
primátor Mesta Svätý Jur
09. august 2021

Rendezak

Dobry den, dakujem za skvelu informaciu, tesim sa

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.