Športová-kôš-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený

Pri futbalovom štadióne na Športovej ulici by bolo vhodné zvážiť umiestnenie veľkého červeného koša na plechovky a kovy. Tento jediný tam chýba a určite by našiel na tomto mieste svoje uplatnenie minimálne tak ako tie ostatné.

09. august 2021

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Aktuálne ešte máme červený kontajner voľný na zbernom dvore, požiadame o zmenu lokality a následne ho tam umiestnime. Predpokladám, že to bude ešte v auguste.

Šimon Gabura
primátor Mesta Svätý Jur

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.