Fofovsky potok - spadnuty strom

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený
meno
jk 20. júla 2021

Dobry den, prosim zabezpecit odstranenie spadnuteho stromu z cesty pri Fofovskom potoku. Dakujem.

23. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Strom bol už odstránený a cesta sprejazdnená.

Šimon Gabura
primátor Mesta Svätý Jur

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.