Prostredná-dlhodobo odstavené vozidlá-nezistené EČV a TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Uzavretý
meno
Sugarcane 31. augusta 2021

Prostredná 23-dlhodobo odstavené vozidlá. Dokonca už pod ním začína rásť namiesto dlažby tráva. Prosím o odstránenie.

06. september 2021

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Vozidlo bolo v súlade so zákonom označené a začal proces jeho odstránenia.

Šimon Gabura
primátor Mesta Svätý Jur

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania