Letohradská-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Uzavretý
meno
Miroslav Kocmunda 23. septembra 2021

Dobrý deň,
denne veľa vodičov vchádza na Družstevnú ulicu v nádeji,že sa dostanú na hlavnú cestu.Pri detskom ihrisku zmätkujú,otáčajú sa do protismeru,nevedia kadiať majú pokračovať.
Možno by bolo vhodné osadiť značku "slepá ulica" na vjazde do Družstevnej pri Unimpexe

11. október 2021

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Developer už doplnil Dočasné dopravné značenie a to značku "slepá ulica" na začiatok Bratislavských záhumeníc. Umiestnenie značky pri Unimpexe musí schváliť Dopravný inžinier ODi PZ Pezinok. (štátna polícia) Mesto požiada o umiestnenie, v prípade schválenia aj značku obratom osadíme.

Šimon Gabura
primátor Mesta Svätý Jur

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.