Krajinská cesta-reklama-nebezpečná (na spadnutie a pod.)

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Uzavretý
meno
Odkaz Starostovi 18. októbra 2021

Prosím plošne odstrániť nelegálnu reklamu vo Svätom Jure. Tu je príklad. Reklama murárske práce na značke prechod pre chodcov je veľký extrém.

03. november 2021

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Mesto má od roku 2013 platnú zmluvu so spoločnosťou AD Sun. V zmysle tejto zmluvy mesto prenajíma spoločnosti stĺpy verejného osvetlenia za účelom umiestňovania reklamných tabúľ. Stále sa však v meste vyskytuje aj nepovolená reklama, aj keď nie vo veľkom počte - je to max. 10 ks. Mesto už požiadalo spoločnosť o odstránenie všetkých nepovolených tabúľ.

Šimon Gabura
primátor Mesta Svätý Jur

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania