Smeti na Neštichu

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený
meno
Silvia Burlasová 13. októbra 2014

Na Neštichu na "otočke" je večne plný kontajner smetí. Smetiari zoberú len to , čo je v kontajneri, a všetko ostatné - a nie je toho málo, tam ostane na zemi ležať. Vždy to poupratujeme po smetiaroch v piatok ráno keď odídu, ostávajúce smeti zo zeme nahádžeme do kontajnera, a to už je takmer plný. Posielam fotku, ako to vyzerá v nedeľu o 16.20 hod. Celý týždeň už nie je kam dávať smeti, a to ešte vždy musíme poupratovať po Pánoch Smetiaroch! Sú tu v lese chaty, a ak nechceme aby vyhadzovali smeti v lese, tak tu treba pridať ďalší kontajner.

13. október 2014

Odpoveď samosprávy

Váš podnet som postúpila na správne odd. ref. životného prostredia s požiadavkou na zvýšenie kontajnera. Najprv však musíme prešetriť, kto všetko tam dáva odpad a aký. Prosíme o strpenie

Ing. Fiamová - prednostka MsU
08. november 2014

zuna

Tak tento problém už bol v riešení minulý rok.

https://www.odkazprestarostu.sk/svaty-jur/podnety/6579/potreba-umiestnenia-dalsieho-kontajnera

Dúfam, že tentoraz aj s nejakou odozvou a hlavne pozitívnou odpovedou... už by bolo načase.
28. január 2015

Odpoveď samosprávy

Od dnešného dňa bude na danom stojisku pridaná 1100 l zberná nádoba.
uvedený problém by mal byť týmto vyriešený

s pozdravom

Mestský úrad

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania