Zákaz vstupu

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený
meno
Jana 10. novembra 2014

Dobry den,

chcela by som sa opytat, preco je zakaz vstupu do casti Sauberg na ulici Pri Peci. Dnes tam pribudla paska s oznacenim "Zakaz vstupu" a plati to len pre naspodnejsiu pristupovu komunikaciu zo styroch. Nikde som nenasla ziadne nastenkove oznamenie ako to bolo predtym, ked sa zacalo s upravami.

11. november 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, nemám vedomie o uvedenom zákaze. Preverím okolnosti. V každom prípade sú to súkromné pozemky, takže zrejme majiteľ si to ohradil - za akým účelom ? preverím a následne odpoviem

Ing. Mariana Fiamová - prednostka MsU
11. november 2014

Jana

Aj pristupove komunikacie su sukromnym pozemkom? Ak ano, tak si budu robit udrzbu hlavne v zimnych mesiacoch sami, alebo im bude sneh odhrnany automaticky?
12. november 2014

Odpoveď samosprávy

Na základe informácií, jedná sa o súkromné pozemky na ktoré mesto nemá dosah.
Pokiaľ o budú súkromné pozemky, budú si sami zabezpečovať všetku údržbu t.j. aj zimnú.
Detto spôsob je aj v Kačačniciach. Majitelia pozemkov si objednávajú a platia zimnú údržbu samostatne. Do momentu odovzdania pozemkov mesto nebude vykonávať zimnú a ani inú údržbu na súkromných pozemkoch.

Ing. Mariana Fiamová, prednostka MsÚ
12. november 2014

Pavol

Prístupové komunikácie napr. v JOPe sú vo vlastníctve developera (Jadroňa a spol.) Mesto tam vykonáva zimnú údržbu. Ale inú už nie máme okolo ciest aj metrové bylinné záhradky. Mesto to nechce prebrať. Vraj až keď sa dostavia ale to bude trvať ešte niekoľko rokov.
20. november 2014

Juraj Jadroň

p. Pavol,
neviem prečo sa do mojej osoby toľko navážate, hlavne k temam z ktorými nemám nič spoločné. Je to poškodzovanie mojho mena.
V JOPe nikdy mesto zimnú údržbu nevykonávalo, prestaňte preto šíriť nepravdy. JOP si tieto úkony objednáva cez 1.Svätojurskú a taktiež ich hradí.
A keď ste chlap, tak sa podpíšte celým menom, prípadne sa za mnou zastavte, prestaňte sa skrývať na fórach.
20. november 2014

Pavol

Pán Jadroň do nikoho sa nenavážam. Chcete povedať že len tak z dobrej vôle a zadarmo riešite zimnú údržbu v JOP? Povedzte na rovinu keby ste sa dostali do zastupiteľstva zastupovali by ste záujmy občanov - voličov alebo spoločnosti ktorej ste boli v dozornej rade? Inak klobúk dolu že tesne pred voľbami (13.11.2014) ste neboli členom dozornej rady. Ja viem že sú na fórach rôzne pravdy a polopravdy. Držím vám palce ale mnohí sú zúfalí s prehadzovania si problémov v JOPe medzi developerom a mestom. V JOPe sa býva dobre ale chcelo by to dotiahnuť drobnosti - svetlá, cesty poklopy údržba chodníkov. Ihrisko pre väčšie decká.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania