Pannónska-zvislá značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Uzavretý

Parkovacie miesto je permanentne vyuzivane vozidlami bez oznacenia TZP. Mestska policia problem nie je schpna riesit, hoci o nom vie! Podla jej vyjadrenia na znacke chyba blizsia specifikacia - vyhradeneho miesta pre invalidov. Vraj vodorovne znacenie nestaci. Preto tam parkujuce neoznacene auta vobec neriesia. Invalidny obcan s oznacenim vozidla TZP dlhodobo nema kde parkovat! Ziadam o urychlenie riesenie - doplnenie zvisleho znacenia o pozadovany piktogram "osoba so zdravotnym postihnutim". Nerozumiem, preco tento problem v znaceni nedoriesi mestska policia, ked o nom vie?!

23. február 2022

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Pracovníci technického úseku osadia tento týždeň značku označujúcu vyhradené parkovanie pre ŤZP.

Šimon Gabura
primátor Mesta Svätý Jur

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.