Kollárova-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Uzavretý

Chýba na semafóre zelená šípka odbočenia vpravo. Urýchlilo by to dopravu hlavne v pracovné dni ráno.

23. február 2022

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Podobný podnet občanov sme riešili ešte v roku 2018. Šípku doprava vtedy ODI Pezinok neodporučil doplniť, pretože by sa skrátila zelená pre chodcov na Krajinskej ceste. Tiež vtedy vyhodnotil dopravný inžinier dopady tak, že by mala opodstatnenie iba pre minimálny počet vozidiel, keďže zelená doprava by mohla byť iba pred zasvietením červenej teda pred spustením cyklu odchodu z Kollárovej. V každom prípade návrh "oprášime" a opätovne podáme na vyjadrenie dopravnému inžinierovi.

Šimon Gabura
primátor Mesta Svätý Jur
23. február 2022

Slavomír Pjaták

Urcite to ma vyznam, pretoze odbremeni krizovatku na Kollarovej, aj za cenu statia na cervenej pri prechode pre chodcov na Krajinskej. Ide o to dat vacsiu dynamiku premavke na Kollarovej, co ocenia rodicia vezuci deti do skoly pred osmov rano. Dakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania