Bernolákova-zvislá značka-zle otočená

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený

Dobrý deň, prosím Vás o nápravu miestnenia týchto značiek, nakoľko sú osadené v absolútne nevyhovujúcej výške. Sú veľmi nízko osadené, zasahujú do cesty čím ohrozujú vozidlá a aj do chodníka, kde sa im treba vyhýbať inak môže aj akékoľvek dieťa (alebo dospelý) prísť k ujme a naraziť si hlavu. Bolo by vhodné ich premiestniť alebo osadiť vyššie na dlhšiu tyč.

06. apríl 2022

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Pracovníci technického úseku značku upravili - nasadili nadstavec. Značku označujúcu spomaľovač zdemontovali.

Šimon Gabura
primátor Mesta Svätý Jur

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.