Krajinská cesta-semafor-nefunkčný

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený
meno
Domino 25. marca 2022

Dobrý deň, chcel by som nahlásiť už dlhšie nefungujúce dopytové tlačítko pre motorky na križovatke Krajínská pri logist.centre v odbáčacom pruhu v smere od BA doľava smerom k servisu viď foto. Ani po stlačení nenaskočí červená, takže na motorke sa tam človek nedočká zelenej, a musí prejsť na červenú alebo sa ísť otočiť niekam vyššie, čo momentálne nie je dosť možné vzhľadom na rekonštrukciu hlavnej cesty.
Ďakujem

31. marec 2022

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Porucha je nahlásená správcovi svetelnej signalizácie - závada bude odstránená.

Šimon Gabura
primátor Mesta Svätý Jur
07. jún 2022

Domino

Už to funguje.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania