Nová Pezinská-strom-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Neriešený

Ani tento rok neboli vysadene ziadne stromy na psom vybehu, v lete sa tam neda existovat, trava je spalena. Zislo by sa tam vysadit aspon par stromov pre buduce generacie psov :)

10. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Komisia pre vinohradníctvo, poľnohospodárstvo a životné prostredie rozhodne o druhoch stromov, ktoré mesto vysadí. Tiež privítame návrhy aj od Vás, aké stromy by ste vo výbehu pre psov preferovali. Sadiť budeme zrejme na jeseň.

Šimon Gabura
primátor Mesta Svätý Jur
30. máj 2022

Dominika

Idealne rychlorastuce stromy, nie som odbornik v tejto oblasti. Za nas lipa velkolista, ceresne …

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania