Krajinská cesta-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

V riešení

Je potrebna oprava dlazby po celej dlzke tohto frekventovaneho chodnika, z Kacacnic smer centrum mesta. Po dazdi sa tam vytvaraju velke kaluze vody, a v zime ked snezi je tento usek (ako aj mnohe ine) neodrhnuty, nasledne je aj zladovately. Je nebezpecny a nepriechodny pre starsich obcanov, deti, mamicky s kocikmi.

04. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Tento úsek chodníka pracovníci technického úseku tento rok nestihnú opraviť. Po uvedení Krajinskej cesty do pôvodného režimu, bude technický úsek nanovo budovať chodník na druhej (hornej) strane cesty. Oprava tohto chodníka prichádza reálne do úvahy najskôr v roku 2023.

Šimon Gabura
primátor Mesta Svätý Jur

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania