Krajinská cesta-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Neriešený

Neporiadok hned pri semafore, pri vinohrade.

04. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Pracovníci technického úseku odpad tento týždeň odstránia.

Šimon Gabura
primátor Mesta Svätý Jur
11. máj 2022

Dominika

Dobry den, neporiadok je stale na tom istom mieste :) akurat je uz trosku zarasteny travickou
12. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za kontrolu. Zajtra ho pracovníci technického úseku nájdu a odstránia. (našli a odviezli zjavne inú kopku odpadu)

Šimon Gabura
primátor Mesta Svätý Jur
30. máj 2022

Dominika

uz je ciste.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.