Krajinská-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený
meno
Robo 10. mája 2022

Zdravím
Navozený vyfrézovaný starý asfalt z rekonštrukcie Krajinskej cesty? Či z Novej Pezinskej?
Vieme o tom?
Robo

10. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Tento asfalt pochádza z Krajinskej cesty. Mesto v spolupráci so spoločnosťou Swietelsky plánuje opraviť cestu popri záhradkách. Najskôr bude vytvorené nové zhutnené lôžko. Následne bude uvalcovaná 10cm vrstva recyklovaného asfaltu. Ak by sa tento zámer nepodarilo realizovať, Swietelsky tento asfalt odvezie na svoju skládku.

Šimon Gabura
primátor Mesta Svätý Jur

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.