Krajinská cesta-Dopravné značenie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Uzavretý
meno
Ferko Mrkvicka 18. mája 2022

Dobrý deň.
V predošlých týždňoch bola Krajinská cesta opravovaná firmou Swietelsky.
Po ukončení prác a odovzdaní cesty do užívania zostali pozdĺž celej cesty cez Sv. Jur zvyšky poškodeného zvislého značenia, ktoré spoločnosť Swietelsky používala pri oprave cesty. Po ukončení prác si značenie vyzdvihli a poškodené nechali na mieste.

20. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Oslovili sme spoločnosť Swietelski, aby značky, ale aj kopky odpadu, ktoré "zabudli" v našom meste odstránili.

Šimon Gabura
primátor Mesta Svätý Jur

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania