Krajinská cesta-chodník-bariéra na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený
meno
Yergen 29. júna 2022

Dobry den,

od ukoncenia prac na rekonstrukcii Krajinskej cesty je na chodniku zvisla dopravna znacka ktora zasahuje do chodnika a nema tam uz co robit.

Prosim o odstranenie tejto bariery.
Vdaka.

29. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Značky odstránili pracovníci technického úseku.

Šimon Gabura
primátor Mesta Svätý Jur

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania