Bernolákova-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Uzavretý
meno
Žofia 04. júla 2022

Od piatku nesvieti celá Bernolákova ulica. Tma.

04. júl 2022

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Nahlásili sme nefunkčnosť verejného osvetlenia spoločnosti, ktorá spravuje VO v meste. Závada bude odstránená.

Šimon Gabura
primátor Mesta Svätý Jur

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania