Háj-znečisťovanie-vody

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

V riešení

Dobrý deň viete prosím preveriť čo je vyliate v tomto jazere prípadne to odstrániť? 31.8. Večer to bolo v takomto stave deň pred tým som si všimla na jazere nejaké akoby mastné škvrny na hladine. Ďakujem

09. september 2022

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Referát životného prostredia mesta Svätý Jur, podnet spracoval postúpil na Slovenskú inšpekciu životného prostredia. Poprosím Vás o zaslanie originálnych fotografií na [email protected] Ďakujem

Šimon Gabura
primátor Mesta Svätý Jur

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.